x

Haber Global

Defne Samyeli'den Mustafa Sandal'ın gizli aşk iddialarına sert yanıt!

Mustafa Sandal, "Beni Ağlatma" isimli kitabında Defne Samyeli ile aşk yaşadığını yazmış ve bugün yapılan tanıtım sonrası bu iddia magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Samyeli'den konuya ilişkin sert açıklama geldi.

13.01.2020 - 21:37

A -

A +

Ünlü şarkıcı Mustafa Sandal, Ulus'ta yaşadığı sitenin toplantı salonunda otobiyografisini kaleme aldığı "Beni Ağlatma" adlı kitabının tanıtımını gerçekleştirdi.

DEFNE SAMYELİ-MUSTAFA SANDAL AŞKI İLK KEZ ORTAYA ÇIKTI

Ünlü şarkıcı kitabında Defne Samyeli'yle gizli ilişki yaşadığını ileri sürdü. Magazin dünyasına bomba gibi düşen bu iddiayla ilgiliyse Defne Samyeli'den sert tepki geldi. Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Samyeli şu ifadeleri kullandı;

"Mustafa Sandal'ın kitabında 25 yıl önce ilişki yaşadığımıza, benim bir de 'ilişkiyi gizli yaşamak istediğim için' onu terk ettiğime dair tamamen gerçek dışı bir iddiaya uyandım bu sabah. Mustafa Sandal'ın hayatının dikkat çekmesi için adıma gerek var mıydı, bilemedim. Dilerim kendisi bu duruma netlik kazandırır da 25 senede topu topu 4 kez gördüğüm bir sanatçı arkadaşıma dava açmak durumunda kalmam"


Son Güncelleme : 14.01.2020 - 08:44
Sıradaki Haber Yükleniyor